WESOŁY GRUDZIEŃ

Naszą tradycją stał się „Adwentowy kiermasz”, na który zuchy przynoszą, za zgodą rodziców, książeczki, maskotki, gry planszowe. Zabawki te są w dobrym stanie, zgromadzone po uprzednim posprzątaniu swojego pokoju. Cieszą inne zuchy, ponieważ się nimi wymieniają z innymi dziećmi. Taki zuchowy, wesoły handel wymienny, z którego każdy zuch wracał do domu zadowolony i uśmiechnięty z kolorowym balonikiem w ręku.

A święty Mikołaj patrzy i obserwuje.

Druhna Jagoda przygotowała zabawne zadania, a zuchy z szufladki kalendarza adwentowego wyjmowali słodkie niespodzianki. A wokół choineczki Lego, która stoi w naszej harcówce, zuchy i harcerze tworzyli humorystyczne scenki, jakie mógł spotkać gwiazdor, aniołki i gwiazdeczki podczas podróży do grzecznych dzieci.

U nas jest zawsze wesoło!