Uroczystość wręczenia nagród w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Poznaniu

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Dnia 26.03.2024 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 18 w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Poznaniu.

Do finału konkursu przystąpiło 63 uczniów z 17 szkół podstawowych naszego miasta.

Tegoroczny konkurs został objęty honorowym patronatem: Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Poznania, Towarzystwa Miłośników Miasta Poznania oraz Centrum Instytut Wielkopolski UAM w Poznaniu. Konkurs został również objęty wsparciem Rady Osiedla Wilda, Bramy Poznania i Wydawnictwa Miejskiego Posnania.

Do konkursu na etapie międzyszkolnym przystąpiło 4 uczniów naszej Szkoły z klasy IIa oraz IIIa.

Z dumą informujemy, że:

II miejsce zajęła Celina Domańska - kl IIa,

III miejsce zajęła Barbara Kaczmarek - kl IIIa,

Wyróżnienie otrzymała - Kinga Słomińska - kl IIa.

Dziękujemy za udział i zaangażowanie w przygotowanie do Konkursu uczennicy IIIa - Klarze Rebelka!

Nagrody laureatom wręczali:
- Kurator Oświaty w Poznaniu – doktor Igor Bykowski;
- Prezydent Miasta Poznania - Mariusz Wiśniewski;
- prof. Michał Zwierzykowski – reprezentant Centrum Instytut Wielkopolski;
- Dorota Bonk – Hammermaister – przewodnicząca Rady Osiedla Wilda;
- Krzysztof Gmerek -wiceprezes Towarzystwa Miłośników Miasta Poznania.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców naszych Uczennic, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie swoich Dzieci do konkursu.

Elżbieta Krysztofiak, Patrycja Dachtera