Rajd integracyjny klas IV

10 września odbył się tradycyjny już rajd integracyjny klas IV. Każda klasa przygotowała kolorowe transparenty i swoje zawołanie:

IV A – JEST THE BEST

IV B – NAJLEPSZA JEST

IV C – ASY Z IV C POKONAJĄ CIĘ

Z uśmiechem na ustach wyruszyliśmy do pobliskiego Żurawińca. Podczas rajdu wszystkie klasy pokonały trasę i zmierzyły się z różnorodnymi zadaniami wymagającymi spostrzegawczości, kreatywności a przede wszystkim współdziałania w grupie. Uczestnicy musieli między innymi przechodzić po taśmie slackline ,układać hasło z ukrytych liter, skakać na skakance.

Na zakończenie wszyscy spotkaliśmy się na polanie, gdzie odbył się piknik oraz bawiliśmy się w przeciąganie liny.

Nasz rajd nie był rywalizacją, nie ma przegranych i wygranych. Ważne było, żeby być razem i dobrze się bawić. Liczyła się praca zespołowa. Każdy uczestnik rajdu otrzymał kolorową przypinkę z wizerunkiem sowy, która jest bardzo bliska sercu naszej szkoły, a każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom uczestnictwa.

Organizatorami rajdu były panie Aleksandra Wojdanowicz, która wytyczyła całą trasę oraz panie pedagog Iwona Witkoś i Anita Rudna.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji rajdu: wychowawcom klas IV,  wicedyrektor pani Paulinie Celce oraz nauczycielom wychowania fizycznego panu Łukaszowi Pankowi i Marcinowi Jopkowi.

ZABAWA BYŁA SUPER