#SzkołaDoHymnu - obchody Święta 11 listopada w naszej szkole

Dzisiaj, 10 listopada 2021 r.  cała społeczność w  Szkole Podstawowej nr 34 im. Wojska Polskiego godnie uczciła przypadające jutro, Narodowe Święto Niepodległości. Uczniowie przyszli do szkoły w galowych strojach z przypiętymi kotylionami. Wnętrze szkoły  również przybrało biało – czerwone barwy.

W tej scenerii punktualnie o symbolicznej godzinie 11:11 zabrzmiały 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób  włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” i we wspólne świętowanie 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym uczniowie podczas uroczystości pozostali w klasach przy otwartych drzwiach, a radosny śpiew „Jeszcze Polska nie zginęła! ” niósł się po całej szkole.