XXVIII TARGI EDUKACYJNE

8-10 marca 2024

UWAGA obowiązują BILETY

POZNAJ SZCZEGÓŁY!

To świetna okazja, żeby zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu placówek edukacyjnych - od lokalnych szkół ponadpodstawowych po uczelnie z kraju i zagranicy. Podczas wydarzenia odkryjesz także możliwości zawodowe na stoiskach służb mundurowych czy centrów kształcenia zawodowego.

Co roku targi odwiedzają młodzi Wielkopolanie, którzy stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Czekają na nich przedstawiciele placówek edukacyjnych, eksperci rynku pracy oraz doradcy zawodowi.

Przez trzy dni uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy oświaty i każdy, kto jest związany z edukacją znajdzie coś dla siebie. Poza stoiskami szkół i uczelni jest także bogaty program atrakcji dodatkowych - liczne konkursy i wykłady, można również wziąć udział w akcji charytatywnej oraz obejrzeć występy artystyczne czy pokazy zawodowców. Nauczyciele i rodzice mogą skorzystać z szerokiej oferty warsztatów i kursów z zakresu m.in. edukacji szkolnej czy psychologii dziecka.

Za organizację Targów Edukacyjnych odpowiedzialny jest Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu oraz Grupa MTP.
Na wydarzenie obowiązują bilety.

W programie

• Prezentacje placówek oświatowych
  • Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli, rodziców, opiekunów
  • Konferencja dla dyrektorów bibliotek pedagogicznych i dyrektorów placówek doskonalenia nauczycieli
  • Konsultacje z doradcami zawodowymi;
  • Akcja wolontariuszy „Malowanie motyli” dla Hospicjum Palium
  • Prezentacje zawodów
  • Wystąpienia znanych osób, popularyzatorów nauki
  • Wystąpienia służb mundurowych
  • Występy artystyczne, w tym pokazy tańca
  • i koncerty
  • Finał akcji charytatywnej dla wybranego członka fundacji

UWAGA!

WSTĘP BEZPŁATNY PO POBRANIU BILETU I OKAZANIU DOKUMENTU NA MIEJSCU

• dla dzieci i młodzieży do 19 r.ż. na podstawie ważnej legitymacji szkolnej
  • dla nauczycieli na podstawie legitymacji nauczycielskiej lub pisemnego potwierdzenia dyrektora placówki
  • dla bibliotekarzy na podstawie pisemnego potwierdzenia dyrektora placówki

Bilet jednorazowy upoważnia do jednorazowego wejścia na targi w wybrany dzień wydarzenia.

Na każdy dzień Poznańskich Targów Książki należy pobrać osobny bilet.

Osoby, które wybrały niewłaściwy bilet lub nie będą mogły okazać przy wejściu dokumentu potwierdzającego takie uprawnienie, nie zostaną wpuszczone na targi.

Targi Edukacyjne odbędą się 8-10 marca 2024 r.

• piątek 10:00-18:00
  • sobota 9:00-18:00
  • niedziela 9:00-16:00

Targi Edukacyjne odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich
(ul. Głogowska 14) w Pawilonie nr 5.

BILETY MOŻNA ZAKUPIĆ/NABYĆ poniżej: