ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO

ZAPROJEKTUJ OKŁADKĘ ULUBIONEJ KSIĄŻKI

Ogłaszamy wyniki konkursu

Wybór nie był łatwy, otrzymaliśmy wiele bardzo ładnych i ciekawych prac, dlatego w niektórych przypadkach nagrodziliśmy jednocześnie kilka osób. Nie wszystkie okładki spełniały warunki konkursu, jednak cieszymy się, że tak licznie przy współpracy z panią Olą Kaczmarek, mięliście swój udział w tym EPICKIM działaniu!

KLASY 1-3
I miejsce – Hania Wawrzyniak 3B
II miejsce – Alicja Elbanowska 2C
III miejsce – Daria Zgrajek i Wiktoria Bućkuń 1A

WYRÓŻNIENIA
Celina Domańska 2A, Stanisław Szarszewski 1A, Jakub Stój 2A, Agata Lipska 3B, Julia Zdzierak 1C, Gabriela Strzelczyk 3B, Maciej Przewoźny 1A

KLASY 4-8
I miejsce — Natalia Pierzanowska 7C i Wesołowska Iza 7C
II miejsce — Aleksandra Sadowska 6C, Katarzyna Sawicka 5C, Gabrysia Kędziora 5B;
III miejsce — Klaudia Płaskocińska 5C, Lena Palicka 5A

WYRÓŻNIENIA:
Julia Stój 4B, Julia Wasielewska 6A, Zuzanna Celichowska 5C, Milena Skowrońska 4A,
Tomasz Zimniewicz 5C, Tymon Tomicki 4C, Małgorzata Rombalska 5A,

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM i osobom WYRÓŻNIONYM, a wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY za UDZIAŁ w KONKURSIE :)
Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy i pochwały i małe co nieco...
Miejsca I-III w każdej kategorii zostaną nagrodzone.

organizatorki:
Wiesława Grzegorzewicz