Występy klasy 1b

W kwietniu mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole grupę "0" z pobliskiego przedszkola nr 189. Zorganizowaliśmy dla naszych młodszych kolegów niezwykłe przedstawienie teatru cieni zatytułowane "Wesoła chatynka, czyli o gościnnej Myszce Skrobiszce". Podczas występu widzieliśmy na ich twarzach zachwyt i radość, co sprawiło nam ogromną satysfakcję.

To niesamowite doświadczenie pokazało nam, jak wspaniałe jest dzielenie się swoimi umiejętnościami i talentami z innymi, zwłaszcza z młodszymi kolegami. Widząc ich entuzjazm i zainteresowanie, poczuliśmy się naprawdę szczęśliwi i dumni z możliwości, jakie daje nam nasza szkoła.

Zainspirowani sukcesem poprzedniego przedstawienia teatru cieni postanowiliśmy podjąć kolejne wyzwanie teatralne. Kilka dni później odwiedziliśmy naszych przyjaciół ze Zespołu Szkół Zakonu Pijarów i wystawiliśmy dla dwóch klas nasze najnowsze przedstawienie. Ta wizyta była nie tylko okazją do dzielenia się naszymi teatralnymi umiejętnościami, ale także doskonałą szansą na nawiązanie nowych znajomości.

Wspólne wykonanie piosenki przed występem pomogło nam przełamać pierwsze związane z nim stresy i pozwoliło na bardziej swobodne porozumienie się z nowymi kolegami i koleżankami. Ich ciepłe przyjęcie i gest w postaci pysznych słodkości były dla nas nie tylko miłym zaskoczeniem, ale także dowodem na to, że sztuka potrafi łączyć ludzi i tworzyć piękne relacje.

Jesteśmy wdzięczni naszym przyjaciołom za gościnność i serdeczność oraz za możliwość podjęcia kolejnego teatralnego wyzwania. Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań i wspólnych przedsięwzięć, które pozwolą nam rozwijać nasze pasje i umiejętności teatralne.