Uczennice z klas 1-ych i 2-ich na „Zajączkowych” zawodach sportowych

W dniach 26 i 27 marca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 35 w Poznaniu odbyły się mini-turniej koszykówki oraz zawody sportowe, w których wzięły udział nasze uczennice z klas 1-ych oraz 2-ich, które uczestniczą w zajęciach w ramach programu SMOKi.

Te zawody były kolejnym etapem rozwoju naszych młodych SMOKów, które tym razem miały nie tylko okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z koleżankami z innych szkół w formie wyścigów i różnych zabaw z elementami koszykówki, ale również dla niektórych była to pierwsza okazja do rozegrania meczu mini-koszykówki.

Nowe doświadczenia i możliwość rywalizacji z dziewczynami z innych szkół była bardzo dobrym doświadczeniem dla naszych dziewczyn, cała impreza odbywała się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Oczywiście na koniec, jako że był to turniej „Zajączkowy” z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, to nie zabrakło również słodkiego upominku dla wszystkich uczestniczek tej imprezy.

Po przerwie świątecznej wracamy do dalszej pracy i już w niedługim czasie, będziemy tego typu zawody organizować u nas w szkole!