Rajd integracyjny klas czwartych

14 września odbył się tradycyjny już rajd integracyjny klas IV.

Każda klasa przygotowała kolorowe transparenty i swoje zawołanie:

• IV A – ZDOBYWA MEDALE, BY SWOJEJ SZKOLE PRZYNIEŚĆ CHWAŁĘ
  • IV B – DUZO WIE, NIGDY NIE PODDAJE SIĘ
  • IV C – CZY KTOŚ NIE CHCE, CZY KTOŚ CHCE ,TO NAJLEPSZA IVC
  • IV D – KAŻDY SPORT UPRAWIAĆ CHCE
  • IV E – HEJ, HEJ, HEJ, EE, EE, EE, MISTRZEM JEST IVE
  • IV F  - JEST THE BEST

Z uśmiechem na ustach wyruszyliśmy do pobliskiego Żurawińca. Podczas rajdu wszystkie klasy pokonały trasę i zmierzyły się z 9 różnorodnymi zadaniami wymagającymi spostrzegawczości, kreatywności a przede wszystkim współdziałania w grupie. Uczestnicy musieli między innymi przechodzić po taśmie slackline, przenosić kolegę na noszach, rozwiązywać szyfry i kalambury.

Na zakończenie wszyscy spotkaliśmy się na polanie gdzie bawiliśmy się chustami Klanzy, przeciągaliśmy linę, zatańczyliśmy wspólnie taniec, którego nauczyliśmy się podczas rajdu. Każda klasa dostała  pamiątkowy dyplom.

Po przyjściu do szkoły na każdego ucznia czekała niespodzianka. Panie pedagog wręczyły każdej klasie światełka odblaskowe, dzięki którym dzieci będą bezpieczne w drodze do i ze szkoły.

Nasz rajd nie był rywalizacją, nie ma przegranych i wygranych. Ważne było żeby być razem i dobrze się bawić.

Dziękujemy organizatorom rajdu : paniom Aleksandrze Wojdanowicz i Jagodzie Bąk za wytyczenie trasy i przygotowanie konkurencji, paniom pedagog Iwonie Witkoś i Anicie Rudnej oraz pani psycholog Agnieszce Misiurek za zabawy integracyjne, pani Paulinie Celce za oprawę muzyczną i wszystkim wychowawcom klas IV.

Specjalne podziękowania kierujemy do harcerzy , naszych absolwentów, którzy co roku bawią się z nami.

ZABAWA BYŁA SUPER