Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe Szkoły Podstawowej nr 34 w Poznaniu

Dnia 4 grudnia 2018 r. odbyły się Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe Szkoły Podstawowej nr 34 w Poznaniu.  W Turnieju wzięło udział łącznie 21 zawodników, uczniów z klas III - VIII.

Rozegrano 5 rund tempem 30 minut na zawodnika.

I miejsce zajął Tymoteusz Lesień z kl. VI e, zdobywając tytuł Mistrza Szachowego Szkoły;

II miejsce zajął  Mateusz Łeszyk, kl. VI c;

III miejsce Filip Nowacki, kl. VI f;

Julita Bułanow z kl. VI c (najlepsza zawodniczka w kategorii dziewcząt) została Mistrzynią Szkoły.

Zwycięzcy otrzymali piękne szachowe statuetki i medale. Wszyscy zawodnicy dyplomy oraz słodki upominek.

Szczególne podziękowania należą się sędziemu p. Przemysławowi Lesieniowi  za bezinteresowną pracę, poświęcony czas, profesjonalne prowadzenie zawodów i czuwanie nad ich prawidłowym przebiegiem.

Wszystkim zawodnikom dziękuję za udział i życzę dalszych sukcesów.

Róża Kałczyńska