WIWAT AKADEMIA

W niedzielę 21 października na Wydziale Prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza odbyła się uroczysta inauguracja XVI edycji Akademii Przyszłości.

W Akademii Przyszłości pomagamy dzieciom w odkrywaniu swoich mocnych stron i pokonywaniu szkolnych trudności. Wraz z wolontariuszami pokazujemy, że nauka może być ciekawa, a problemy szkolne to wyzwania, którym można sprostać.

Po raz 16 - ty nasze kolegium wraz z paniami pedagog i wolontariuszami wyruszą w niezwykłą, pełną przygód podróż.

Podczas inauguracji malowaliśmy swoje marzenia, tańczyliśmy, oglądaliśmy pokaz magika, wysłuchaliśmy ciekawego wykładu o dzieciństwie znanych ludzi. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki i indeksy, do których będą wpisywać swoje sukcesy.

KAŻDY MA PRAWO  DO SUKCESU